Usługi, outsourcing IT

Usługi, outsourcing IT

Współcześnie technologie informatyczne są nieodzownym elementem poprawnego funkcjonowania każdej firmy. Ciągły rozwój całej szeroko pojętej gałęzi IT niesie ze sobą nowe możliwości usprawnienia działalności przedsiębiorstw. Dlatego też oferujemy pełen zakres usług związanych z nieprzerwanym wsparciem technicznym w zakresie obsługi informatycznej, które pozwolą Ci zaoszczędzić środki i zwiększyć jakość zastosowanych rozwiązań. Zaufaj profesjonalistom. Proponujemy wsparcie w zakresie:

Hardware i software
Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Doradzimy i dobierzemy odpowiedni sprzęt do profilu Twojej firmy. Zaopatrujemy klientów we wszystkie kategorie sprzętu – od urządzeń peryferyjnych, aż po rozbudowane serwery. Polegamy wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach i oprogramowaniu renomowanych firm. Dostarczony sprzęt uruchamiamy, konfigurujemy oraz integrujemy z istniejącą infrastrukturą.

Projektowanie sieci internetowych

Wiedza i odpowiednie zaplecze techniczne pozwalają nam na kompleksowe wykonanie sieci komputerowych i telefonicznych. Zaprojektujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązania w oparciu o nowoczesny sprzęt renomowanych producentów.

Sieci

Szkolenia
Szkolenia

Oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi pakietów Microsoft Windows, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point), a także z technik wykorzystania Internetu jako narzędzia do pracy.

Serwis, sprzedaż urządzeń fiskalnych

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia autoryzowanego serwisu urządzeń fiskalnych.

Urządzenia fiskalne