Korzyści 1ims

1ims jest elastyczny, skalowalny, przyjazny dla użytkownika i bezpieczny

Od wielu lat tworzymy oprogramowanie dla firm, więc doskonale zdajemy sobie sprawę z niepowtarzalności każdej z nich. System 1ims jest w pełni skalowalnym rozwiązaniem, zbudowanym z niezależnych modułów, co pozwala nam na indywidualnie podejście do każdego z klientów. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Już od samego początku jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie funkcjonalności dostosowane do aktualnych potrzeb.

 

Optymalizacja procesów

Czas uprościć procedury, wykryć tzw. “wąskie gardła”. Na podstawie odpowiednich analiz przedwdrożeniowych nasi konsultanci pomogą zoptymalizować działanie Twojego przedsiębiorstwa. Optymalizacja procesów pozwoli Ci zapewnić odpowiedni przepływ informacji i wyeliminować niepotrzebną biurokrację.

System 1ims pozwala na sprzężenie wszystkich oddziałów firmowych w jedną aplikację bazodanową, która zapewni kompleksowy obieg dokumentów w całej firmie. Wymiana danych między oddziałami może odbywać się w czasie rzeczywistym. Trzymaj rękę na pulsie.

Efektywność i organizacja pracy

Organizuj, motywuj i zarządzaj działaniami swoich pracowników. Wszystko to dzięki rozbudowanym możliwościom kontrolingowym systemu 1ims opisanym w dziale funkcjonalność. W zależności od profilu działalności Twojej firmy zapewnimy odpowiednie narzędzia monitorowania i utrzymywania jakości pracy wykonywanej przez Twój zespół.

Dostęp do informacji i ochrona danych

Zapewniamy ciągły wgląd w historię Twoich danych. Nawet po kilku latach pracy systemu będziesz w stanie analizować wydajność Twojej firmy.

Decyduj o tym, kto z Twoich pracowników będzie miał wgląd w poufne informacje firmowe. Zaawansowany moduł do zarządzania uprawnieniami użytkowników pozwoli odpowiednio doprecyzować możliwości podglądu i edycji ważnych danych Twojego przedsiębiorstwa.

Podniesienie jakości obsługi klienta

1ims wspierając sektor Business-to-Business zdecydowanie poprawi Twoje relacje z klientami. Udostępnij szczegółowe informacje o stanie realizacji zamówień, rozliczeń lub aktualnych cennikach. Wszystko to możliwe dzięki dedykowanym aplikacjom klienckim lub pełnej integracji 1ims z odpowiednio przygotowaną stroną internetową. Wyprzedź konkurencję stając się firmą przyjazną Twoim obecnym i przyszłym klientom.